
15. marts 2021 kl. 08:53
Æg og pizza til fødselaren
Efter æg på sin fødselsdag er det tid til et ordentligt fødselsdagsmåltid.
Den anden vinder af et gavekort til Hungry.dk er fundet, og det bliver tekzinz fra Atlando, der kan glæde sig over et måltid.
Det har han formentlig også brug for. Den nu 28-årige ingame leader havde fødselsdag i tirsdags, men det var ikke en helt sjov en af slagsen.
I stedet for boller og lagkage serverede AGF nemlig æg for tekzinz og resten af Atlando, der tabte 0-16 til aarhusianerne.
Det synes vi ikke var særlig god stil, så derfor går sidste uges gavekort på 100 kroner til tekzinz, så han kan få et ordentligt fødselsdagsmåltid, der kan byde på alt fra pizza til butter chicken.
Atlando ligger nummer syv i Elgiganten Ligaen og skal vinde resten af kampene for at have en chance for at nå slutspillet.
Snakker de vrøvl på internettet? Har de behov for dit indspark? Login eller opret en bruger for at kunne kommentere.
Seneste aktivitet
WOPA siger farvel til alle sine spillere
(1)
Ekspert blev buhet for sin påstand: "device var den bedste i CS:GO"
(9)
Horizon søger anchor/lurker (yderpositioner) til Powerliga Division 4
(7)
MadsVH CS2 Eventyr #2
(2)
Bad News Eagles går i opløsning
(11)
Kroelle søger hold
(1)
Spiller forlader GamerLegion
(0)
s1mple om NAVI-kontrakten: "Nogle gange er det svært at komme ud af fængslet"
(25)
Zlause - Søger hold!
(4)
Søger hold IGL
(1)
Endelig tilbage: Svensker får plads i HEROICs startfemmer
(5)
NAVI forfremmer akademispiller: Sætter resten af akademiholdet til salg
(4)
Ungt talent forlader EYEBALLERS
(1)
zAAz forlader Imperial Valkyries
(1)
dupreehs karriere i billeder: Flest majors nogensinde
(1)
Verdens bedste: Vitality har imponerende Bo3-rekord
(4)
Major-MVP er blevet gift
(1)
AbbLeu søger hold
(1)