
2. januar 2019 kl. 10:53
JoyBuggy.dk Månedens Bruger: ZARQ
I december udmærkede ZARQ sig som debatlysten, og det kaster titlen som Månedens Bruger af sig.
Da endnu en måned er gået, er det igen tid til at kåre Månedens Bruger her på Dust2.dk, som gøres i samarbejde med JoyBuggy.dk.
Tidligere har brugere som sirr og Messias snuppet titlen, men denne gang går den til ZARQ.
Han kan glæde sig over at blive JoyBuggy.dk Månedens Bruger efter at have deltaget i et hav af debatter, hvor han er god til at holde en sober tone - også når modparten ikke altid selv gør det.
Derudover holder han generelt et højt aktivitetsniveau her på siden, og det skal selvfølgelig også kaste roser af sig.
Med titlen som Månedens Bruger følger også et gavekort på 500 kroner til JoyBuggy.dk, hvor ZARQ blandt andet kan få spil som Football Manager, Call of Duty Black Ops 4 og Fallout 76.
Snakker de vrøvl på internettet? Har de behov for dit indspark? Login eller opret en bruger for at kunne kommentere.